Username:

Password:

Author Topic: přihláška - Martos  (Read 1770 times)

Martíček

• Newbie
  • *
    • View Profile
přihláška - Martos
« on: April 13, 2015, 07:28:50 PM »
Jméno charakteru, class a level?

Martos Tauren Druid 100lvl

Kolik ti je let a odkud jsi?

32 v dubnu , a sem s Jihlavy

Hraješ za svùj charakter sám, nebo více lidí? Sdílíš s někým account? Proč?

Hraju sám mám svůj druhý accont

Jak často hraješ a mùžeš hrát?

Pořád určitě ne ale snažím se!

Máš jiné zájmy, např. sport nebo měnící se pracovní dobu, což by mohlo zapříčinit menší účast na raidech?

TachiBox , Posilovna občas , běh aktivní člověk práce , a mnohé další rodina a můj syn Matýsek

Jaké máš nyní vybavení (nejlepší je odkaz na profil v armory)?

http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Martos/simple

Jak máš rozdělené talentové body - tvùj build MAIN a proč?

talenty docela dost měním takže různé talenty dle toho co člověk má jít
Resto Druid

Jak máš rozdělené talentové body - tvùj build OFFSPEC a proč?

Sova - občas je za potřebí hrát jako dmg a taky se trochu člověk odreaguje od toho healovaní :-\

Byl jsi předtím v nějaké guildě a pokud ano, proč jsi ji opustil?

Když vezmu že mě touha trochu zlákala jít jinam , a přesto sem udělal blbost když sem od vás odcházel , to se omlouvám lidem s kterýma sem hrával u vás.

Vzhledem k tomu, že podmínkou pro raidování je mít sluchátka, mikrofon, program Team Speak 3 a umět to používat a umět mluvit, nebude to pro tebe problém?

kupoval sem trochu kvalitnější sluchátka .)

Proč chceš se chces přidat k Defense of the Ancients, co od toho očekáváš?

Protože sem u vás hrával a nikdy bych za nic neměnil už ne jste bezva parta lidí.

Je někdo v guildě Defense of the Ancients kdo by se za tebe mohl zaručit?

Asi nikdo když sem od vás odcházel možná sem spíš dost lidí zklamal to vše.

Máš nějaké zkušenosti s high-end PVE contentem? Jaké?

PVE hraju jenom. Moje historie několik let zpět..

Jaké má tvùj char profese (+skill)?

LW 700 a INS 700

Na závěr chci říct že mě to mrzí že sem od vás odešel .. A pokud mi dáte šanci budu rád ,ale vše záleží na vás ovšem?? Některý mě znáte takže může vědět co čekat za mně.?
Martos
« Last Edit: April 13, 2015, 07:32:38 PM by Martíček »

Hrobasik

• Jr. Member
  • *
    • View Profile
Re:přihláška - Martos
« Reply #1 on: April 14, 2015, 09:04:45 AM »
To je ten monk s kterym se dumpl bavil este kdyz nebylo progressnute ani brf hc :D (doufam ze si bude pamatovat)

Martíček

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #2 on: April 14, 2015, 04:10:00 PM »
???  ;D Asi nemáš tušení o koho jde.
« Last Edit: April 14, 2015, 04:26:20 PM by Martíček »

Hejhulaa

• Jr. Member
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: April 16, 2015, 06:17:49 PM »
Martos je heal který tu byl a tys ještě ani o téhle guildě nevěděl :P

Knedlyk

• Officers
  • Sr. Member
  • *
    • View Profile
« Reply #4 on: April 18, 2015, 09:35:23 AM »
Hele snažíš se sem dostat už dlouho čož svým způsobem obdivuju a dalším způsobem mě to udivuje ... nydasovi jsme dali šancí dost tak proč tobě nedat tu druhou. Mám ale dvě podmínky. Loot s tebou nebudu nikdy řešit a musel by jsi jít sovu páč resto druidy máme dva dobrý teď. Jo tak tři - žádný teorie o tom jak jsou všichni proti tobě a snaží se ti ublížit pač tomu tak nikdy nebylo a nikdy nebude.

Když sem ještě aspoň dva z celkových tří aktivních officeru napíšou že jsou pro vemem tě.
Myslim pro jako pro ne pro jako pro.

LeWo

• Officers
  • Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #5 on: April 18, 2015, 10:26:31 AM »
Mno mě je to fuk, já s tebou žádný problém neměl.Takže pokud tak stojíš o druhou šanci,tak proč ne.

Martíček

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #6 on: April 18, 2015, 12:42:14 PM »
Hele snažíš se sem dostat už dlouho čož svým způsobem obdivuju a dalším způsobem mě to udivuje ... nydasovi jsme dali šancí dost tak proč tobě nedat tu druhou. Mám ale dvě podmínky. Loot s tebou nebudu nikdy řešit a musel by jsi jít sovu páč resto druidy máme dva dobrý teď. Jo tak tři - žádný teorie o tom jak jsou všichni proti tobě a snaží se ti ublížit pač tomu tak nikdy nebylo a nikdy nebude.

Když sem ještě aspoň dva z celkových tří aktivních officeru napíšou že jsou pro vemem tě.
Myslim pro jako pro ne pro jako pro.

Ujasníme si to hned na začátku nikdy sem tě neprosil o nějaký item nikdy ani neškemral , takže je celkem zbytečné tohle psát .
Vše bylo domluveno na dohodě.
( a když mě někdo někdy bude chtít pomlouvat tak ať to dělá beztak je to jeho rozhodnutí ,a nikdo s tím nic nenadělá )
a na TS z mojí stránky bylo převážně ticho spíš sem dával přednost psaní takže takhle by asi bylo vše.

« Last Edit: April 18, 2015, 12:44:46 PM by Martíček »

Martíček

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #7 on: April 20, 2015, 06:06:51 PM »
S důvodu jsem se rozhodnul k vám NE-najít věci jsou dané :

1) Dumpl mě má v ignore nechápu s jakého důvodu.
2) Spawnuje nábor ale lidé s přihlášek jsou vám hold stejný.
3) No nevím jestli někdo měl něco proti tak to měl napsat s Nydasem jste to měli vyřízený do dne a já tu čekám už týden a nic. S důvodu vaší negativity nemám ani chuť se vám hrdnout to radši budu bez gildy ještě. ( nějaký týden , měsíc )

Martos

Striker

• Administrator
  • Sr. Member
  • *
  • Country: cz
    • View Profile
« Reply #8 on: April 22, 2015, 09:12:16 AM »
Martosi klid. Priznam se nekoukal jsem sem ted nejakou dobu.

Pokud souhlasis s tim co psal GuM, nevidim duvod te nevzit. Ma te v ignore pac jsi mu stale psal, a na to nema nervy nikdo. Myslim ze se to stalo hned po tom co jsi leavnul. Proste neres tak moc vsechny veci a vse bude ok. Nikdo ti u nas nic nedelal, to ty jsi mel pocit ze ti nejak ublizujeme. Nemame zajem mit v guilde lidi co jsou perma nasrany, a proto se snazime je taky perma nesrat. To platilo i u tebe.
Radi prijmeme dalsiho balance, protoze ta class je op. Na raidy jsi se snazil chodit, coz je jen plus. Jen nech rozdelovani lootu na nas, stejne tak jako vedeni raidu atp., cil mame vsichni stejny - polozit co nejvic bossu.
Takze jak jsem psal, pokud pojedes sovu a konecne pochopis, ze ti tu nikdo nehazi klacky pod nohy, klidne te vezmeme zpet. Ale uz nikdy zadny emo zachvaty, je to zbytecny...

Za me taky pro.

Cekam na tvoji reakci.

Core i7 6700K / Asus Z170 Pro-Gaming / Kingston HyperX Predator 16GB (4x4GB) DDR4 3000 / Asus Strix R9390 8GB GDDR5 / Intel 180 GB SSD / 2TB Samsung ST2000MD001 / 80" LCD Sony Bravia / Logitech G930 / Logitech G700s / Logitech G15

Martíček

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #9 on: April 22, 2015, 07:00:11 PM »
Já sem mu pořád psal to snad nemyslíš vážně? Já chtěl vědět pročpak si mě dal do ignore.?
Proč myslíš že Sova je OP je 9 top dmg.))) i feral je na tom líp. :'(
Fakt neřeším tohle já jenom bych rád šel zpět to vše... Možná tak často chodit na raidy nebudu ale určitě leavnout už od vás nehodlám. ( podruhé stejné chyby se nedopustím )

Martosi klid. Priznam se nekoukal jsem sem ted nejakou dobu.

Pokud souhlasis s tim co psal GuM, nevidim duvod te nevzit. Ma te v ignore pac jsi mu stale psal, a na to nema nervy nikdo. Myslim ze se to stalo hned po tom co jsi leavnul. Proste neres tak moc vsechny veci a vse bude ok. Nikdo ti u nas nic nedelal, to ty jsi mel pocit ze ti nejak ublizujeme. Nemame zajem mit v guilde lidi co jsou perma nasrany, a proto se snazime je taky perma nesrat. To platilo i u tebe.
Radi prijmeme dalsiho balance, protoze ta class je op. Na raidy jsi se snazil chodit, coz je jen plus. Jen nech rozdelovani lootu na nas, stejne tak jako vedeni raidu atp., cil mame vsichni stejny - polozit co nejvic bossu.
Takze jak jsem psal, pokud pojedes sovu a konecne pochopis, ze ti tu nikdo nehazi klacky pod nohy, klidne te vezmeme zpet. Ale uz nikdy zadny emo zachvaty, je to zbytecny...

Za me taky pro.

Cekam na tvoji reakci.

Já žádné Emo nedělal proč máte namysli to že mi někdo od vás ubližuje a proto sem odešel AHA to je vaše verze vašeho scénáře. Já jenom chtěl poznat další lidi který hrají wowko jako jak blázni nemá to nic společného s vámi ani s tím proč sem odešel.
Pořád tu slyším jak kdo se chová tak jak má , je to úplně šumák.
Takže bych vás ujistil o tom že chovaní tím že někdo leavne je hned špatný člověk a hned si ho dám do ignore vaše úvaha o tom jaký bych asi podle vás měl být. Upřímně skoro 14dnů na vyřízení prach obyčejný přihlášky je docela rekord bych uznal buď o někoho máte zájem a nebo Nikoliv a tudíž opět se tu opakuje dokola? Proč vám to tak dlouho trvá ???
« Last Edit: April 25, 2015, 02:50:12 PM by Martíček »

Martíček

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #10 on: April 27, 2015, 06:04:33 PM »
14 Dní takže s vaší stránky zájem není tudíž ani nemám chuť 14dnů čekat ostatní přihlášky máte vyřešeny do týdne co se koukal.

Nemám Zájem

Knedlyk

• Officers
  • Sr. Member
  • *
    • View Profile
« Reply #11 on: April 27, 2015, 06:10:49 PM »
Psal jsem ať se vyjadří officeři nějak se nic neděje ... Tobě jsem jasně asi třikrát napsal, že většina lidí tě tu nechce ať si najdeš jinou guildu, kterých je na DT plno. A ty přes to napíšeš zase přihlášku ... Po tom co jsi mě furt spamoval blbostma jsi v ignore. Tim jsem doufal, že pochopíš, že tu jsou pro tebe dvěře zavřené ... Doufám, že timhle už ti to dojde. Pár řádků nahoru jsem sice napsal, že pokud budou officeři souhlasit, by tu eventuelně šance byla pro přijetí, ale z toho laxního přístupu všech k tobě, je to už jasný. Nefungovalo by to ... GL v jiné guildě.

Nepřijat LOCK
« Last Edit: April 28, 2015, 05:48:27 PM by Knedlyk »