Username:

Password:

Author Topic: Thulle - Resto Shaman lvl 110  (Read 12 times)

Thulle

• Newbie
  • *
  • Country: de
    • View Profile
Thulle - Resto Shaman lvl 110
« on: August 13, 2018, 09:19:51 PM »
Zdar, Vích mě už sice invitnul do klanu (známe se cca 10 let), ale radši se tu představím.

Možná si mě ještě pamatujete ze starý Doty na neoffiku (myslím, že jsme hráli na mystiqu?), což byl taky čas, kdy jsem naposledy hrál WoWko (WotLK).

Jméno charakteru, class a level?

Thulle, main spec chci jet resto, level 110 (po updatu 120).

Kolik ti je let a odkud jsi?

26, sever čech, ale žiju a pracuju v Německu (Baden-Württemberg).

Hraješ za svùj charakter sám, nebo více lidí? Sdílíš s někým account? Proč?

Hraju sám, pokud mě WoW zase chytne na dost dlouho, tak snad ukecám i přítelkyni, aby hrála taky (na vlastním účtu).

Jak často hraješ a mùžeš hrát?

Pracuju cca do 19:00, mám čas do cca 2:00 (nejpozději, taky potřebuju spánek).

Máš jiné zájmy, např. sport nebo měnící se pracovní dobu, což by mohlo zapříčinit menší účast na raidech?

Zájmy mám, ale mojí menší účast na raidech to neovlivní, pokud nebudou pozdě. Chodím občas do posilky, jezdím na motorce a jako všichni se musím věnovat své drahé polovičce. Nicméně mám rád svojí práci a ta má vždycky přednost před čímkoliv.

Jaké máš nyní vybavení (nejlepší je odkaz na profil v armory)?

Odkaz tady, ale začal jsem rád před 3 dnama, takže nic extra.

Jak máš rozdělené talentové body - tvùj build MAIN a proč?

Resto, dmg jsem hrál vždycky, tak chci něco novýho.

Jak máš rozdělené talentové body - tvùj build OFFSPEC a proč?

Enhancement, ale uvidím, co bude efektivní v BfA.

Byl jsi předtím v nějaké guildě a pokud ano, proč jsi ji opustil?

Na offi nikdy, na neoffi jsem byl u vás a pak skončil, protože _____ (už ani nevím, je to cca 10 let). Myslím, že jste přešli na offi a já nechtěl (a neměl jako teenager prachy).

Vzhledem k tomu, že podmínkou pro raidování je mít sluchátka, mikrofon, program Team Speak 3 a umět to používat a umět mluvit, nebude to pro tebe problém?

V poho.

Proč chceš se chces přidat k Defense of the Ancients, co od toho očekáváš?

Raidy, dungy, nijak extra hardcore, ale taky ne úplně casual. Nějaká organizaci je potřeba, včetně dkp atd.

Je někdo v guildě Defense of the Ancients kdo by se za tebe mohl zaručit?

Vích, znám pár starých tváří, s kterýma jsme úspěšně raidovali 10 man Icecrown Citadel jako první na neoffi.

Ještě by se za mě mohl zaručit jeden týpek, kterýmu jsem v Karazhanu v roce 2009 ninjnul z resto shamana trinket a když jsem ho potom potkal po 7 letech (v R6 Siege grupě), tak jeho první věta byla "S náma jde hrát Thull, ten ninja?". Vole, to si fakt pamatuješ, že jsem ti ninjnul trinket před 9 rokama? :D

Máš nějaké zkušenosti s high-end PVE contentem? Jaké?

V BC a WotLK jsem aktivně raidoval a na neoffi jsem s váma dávál i nějaký server-first instance (Icecrown Citadell, Black Temple, Ulduar, Sunwell Plateau atd.)

Jaké má tvùj char profese (+skill)?

Žádný, v nejbližší době žádný neplánuju.
« Last Edit: August 13, 2018, 09:22:24 PM by Thulle »